Labs nerūsējošais tērauds ir ideāls lietošanai pārtikā.

Nav bez iemesla, ka daudzi nerūsējošā tērauda piederumi un ierīces ir pieejamas gan komerciālai, gan mājsaimniecībai. Lai nodrošinātu, ka pat pārtikas produkti ar stipri skābām un sāļu īpašībām nevar izraisīt koroziju un tādējādi materiālu nodošanu, tiek izmantots hroma sakausējums.

Likumdošanas standarti

Nerūsējošie tēraudi vienmēr sastāv no dažādu metālu savienojumu sakausējumiem. Ja nerūsējošā tērauda priekšmeti vai virsmas nonāk saskarē ar pārtiku, agresīvas sastāvdaļas, piemēram, skābes, nedrīkst "izšķīdināt" metālu. Lai garantētu veselību, likumdošanā ir definēti tā sauktie materiāli, kas saistīti ar pārtiku.

Izšķirošais novērtēšanas un lietojamības faktors ir korozijas izturība pret šķidrām un cietām vielām. Tiesiskais nosacījums, kas reglamentēts Eiropas standartā EN 10088, ir pastāvīgs nerūsējošs stāvoklis. Nerūsējošā tērauda ražotāji izmanto apmēram desmit līdz divdesmit procentus no hroma to sakausējumiem, lai izpildītu šo prasību.

Neitrālie reaģējošie sakausējumi

Ir vairāk nekā simts tā saukto nerūsējošā tērauda, ​​kas ir piemērots lietošanai ar pārtikas kontaktu. Papildus hromam kā leģējošie partneri tiek izmantoti tādi metāli kā molibdēns, niķelis un titāna dažādās proporcijās. Sēra saturs nerafinētos tēraudos, kurus ražo galvenokārt Āzijā, nevajadzētu izmantot.

nerūsējošais nerūsējošais tērauds ir īpaši piemērots pārtikai, jo higiēniskā aprūpe ir viegli iespējama. Tādēļ daudzi dzeramā ūdens caurules ir izgatavotas no nerūsējošā tērauda. Īpašiem izmantošanas veidiem tiek izvēlēti attiecīgi piemēroti sakausējumu tipi, piemēram, īpaši grūti režģiem piemēroti karstumizturīgie varianti.

tīrīšana, cepšanai un magnētisms

Ja trauki, kas izgatavoti no nerūsējošā tērauda, ​​ko izmanto, gatavojot ēdienu, tīrīšana no nerūsējošā tērauda podi, pat ar ļoti charred joprojām ir diezgan iespējams, jo tērauds ir mehāniski izturīgs.

Lai pareizi izmantotu nerūsējošā tērauda pannu, ieteicams sadedzināt pirms pirmās lietošanas. Induktīvie magnētiskie nerūsējošie tēraudi ir nedaudz jutīgāki nekā nemagnētiskie produkti.

Tips & You TricksSollten uz nerūsējošā tērauda virsmas krāsas izmaiņas, piemēram, duļķainību, trulums vai spīdīgi paziņojuma pastāvīgu zaudējumu, jums vajadzētu pārtraukt izmantot skartās ierīces vai jomas attiecībā uz pārtikas apstrādi. Tas var ietekmēt arī priekšmetus, piemēram, no galda piederumu komplekta.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru