Build

samazināt apkures izmaksas - akmens sienu siltināšana

Kā daļa no atjaunošanas būtu akmens siena, vienmēr ir iespējams izolēta no iekšpuses. Rezultātā tiek zaudēta neliela daļa no dzīves telpas, bet gan komforta un siltuma pieaugums, kas noteikti sver daudzas reizes.

Izolācija no iekšpuses

Izolācija no iekšpuses ir ne tikai lētāka, bet arī daudz vieglāka. Šeit jums ir arī priekšrocība, ka ir pilnīgi jaunas, gludas un gludas iekšējās sienas. Jebkurā gadījumā pret akmens sienu pirms izolācijas var veikt tvaika barjeru. Tikai uz tvaika barjeras tiek izmantots iepriekš aprēķinātais izolācijas slānis. Pēc tam sienu var pārklāt ar dažādiem viegliem materiāliem.

  • reģipsis OSB
  • īsta koka paneļu gāzbetona bloki
  • ārējo izolāciju

Diemžēl, zaudējot skaisto izskatu akmens sienas, kad ēka ir izolēts no ārpuses. Tomēr to bieži vien nevar izvairīties, ja jāveic siltumizolācija. Tomēr pirms tam sēklu viela jāpārbauda. Vai viņa ir nepieciešama renovācija vai redzamas kaļķa un Salpeterausblühungen jau pastāv, sanācija jāveic tikai šeit.

siltuma izolācijas sistēmu izolācijai ārējās malas, tagad izmanto siltuma kompozītu sistēmām, vairumā gadījumu, no ārpuses un ir tīrīšanas virsmu, kas atrodas blakus biezu putuplasta vai Styrodur slāni. Kaut arī šī bieza hermētisku aploksne mājas tur ir ļoti silts, bet noteikti jāuzstāda profesionāļi, lai siltuma tilti tiek novērsta.

Tips & triki Vai sienas izolētas no iekšpuses, parasti piemērots Pamatne uz akmens sienas. Ja jūs vēlaties pievienot daudzus attēlus un plauktus, jums vajadzētu plānot to pašu ar apakšstruktūru.

Ja viens vai otra bāze ir papildus uzstādīta pareizajā vietā, tad jums vienmēr būs pietiekami daudz saķeres ar šādām lietām vēlāk. Tomēr jums noteikti vajadzētu uzzīmēt plānu, kurā norādīts, kur atrodas plāksnes.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru